Pracovník/pracovnice úklidu

Charita Český Těšín
  • Úklid
  • Hnojník
  • 11.5.2024
  • 19 300 Kč
  • Plný úvazek
TŘ z:10/5/2024
Náplň práce:
- úklid vnitřních prostor Charitního domu pro seniory
- mytí oken
- úklid kanceláří a provozních místností domova
- úklid bytových jednotek klientů CHDPS
- praní a žehlení prádla.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- zdravotní způsobilost
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, empatii, loajalitu
- schopnost týmové spolupráce
- soulad s hodnotami organizace.
Pracovní poměr:
- plný úvazek (37,5 hod/týdně), ranní směny
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení po oboustranném zájmu.
Termín nástupu:
- 3.6.2024 (dohodou).
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, společenské, kulturní a duchovní akce pro zaměstnance, poukázky Edenred Multi (příležitostně).
Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.
Strukturovaný životopis zaslat do 22.5.2024 na e-mail: info@ceskytesin.charita.cz.
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "Úklid Hnojník. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 24.5.2024).

Kontakt: Kulhánková Monika
Email: monika.kulhankova@ceskytesin.charita.cz
Telefon: 603 287 057