Pracovník/ce v sociálních službách - asistent/ka terénní odlehčovací služby

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
  • Asistent
  • Kroměříž
  • 13.5.2024
  • 25 000 Kč
  • Plný úvazek
pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: podpora a pomoc při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických návyků při péči o klienty, spolupráce na posilování sociálních a společenských kontaktů klientů
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: řidičský průkaz sk B - aktivní řidič, profesní vystupování, schopnost komunikace s cílovou skupinou klientů, spolehlivost, flexibilita, empatie, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, kurz PSS výhodou, nikoli podmínkou, samostatnost při řešení situací vznikající v domácnostech klientů, dovednost přátelské komunikace, zájem učit se a být součástí týmu
- pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned, nepřetržitý pracovní režim
- Benefity: osobní příplatek po uplynutí zkušební doby, 6 týdnů dovolené
- Platová třída 4. nebo 5. pl. třída, plat od 25.000,- Kč, plus zákonné příplatky (dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů)
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.) paní Obručová, tel.: 720 036 237, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: obrucova@sskm.cz.

Kontakt: Obručová Eva
Email: obrucova@sskm.cz
Telefon: 720 036 237