Správce e-shopu

TAMBOV, s.r.o.
  • Jeseník
  • 13.5.2024
  • 28 000 Kč - 35 000 Kč
  • Plný úvazek
První kontakt písemný e-mailem.
Do společnosti TAMBOV, s. r. o. hledáme novou posilu na pozici administrátor/ka e-shopu. Vítáme absolventy i uchazeče s praxí.
CO NABÍZÍME:
- možnost získání nových znalostí, zkušeností a kariérního růstu
- mzdové ohodnocení v rozpětí 28 000 - 35 000 Kč v závislosti na schopnostech a výkonu
o práce na plný úvazek
POŽADUJEME:
- Dovednost na PC (MS Office nutností, Helios velkou výhodou, ne však podmínkou).
- Vzhledem k charakteru práce se těšíme na někoho spolehlivého, pečlivého s milým vystupováním.
- Řidičský průkaz skupiny B.
o ČJ, AJ (slovem i písmen na úrovni alespoň B2), PL (výhodou)
- Proaktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, výborné organizační a komunikační schopnosti, časovou flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE:
- Správa e-shopu
- Zpracovávání přijatých objednávek
- Objednávání zboží u dodavatelů
- Komunikace se zákazníky
První kontakt POUZE písemně na e-mail barbora@tambov.cz, kam zašlete svůj vypracovaný životopis.

Kontakt: Houdek Holoušová Barbora
Email: barbora@tambov.cz
Telefon: 777171765