Vedoucí oddělení zabezpečení provozu budov, facility manager

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
  • Facility manager,Vedoucí oddělení
  • Praha
  • 27.6.2024
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zemek Ing., e-mail: volnamista@seznam.cz, g.rezabova@zsmv.cz

Vedoucí oddělení zabezpečení provozu budov - koordinační projektový a programový pracovník
Požadujeme:
" minimálně ukončené středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, praxe vítána
" výborné organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci
" výbornou orientaci v technických záležitostech a související legislativě
" řidičské oprávnění sk. B
" počítačovou způsobilost
" ekonomické a právní povědomí
" bezúhonnost
Náplň práce :
" facility managment - správa objektu
" zodpovídá za chod svěřeného oddělení
" zajišťovat provoz infrastruktury a provoz technického zařízení budov
" zabezpečení provádění údržby objektu
" jednání s dodavateli
Nabízíme:
" práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
" zařazení v platové třídě 11 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
" příspěvek na produkty penzijního spoření, příspěvky na dětský tábor, příspěvek na stravování
" 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
" místo výkonu práce Praha
Nástup: září 2024 (dohodou)

Zaměstnanecké výhody:

Kontakt: Zemek
Email: volnamista@seznam.cz, g.rezabova@zsmv.cz