Geodet / geodetka - 3d technologie

M - PROJEKCE s.r.o.
  • Geodet,Technolog
  • Hradec Králové
  • 25.6.2024
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek
NÁPLŇ PRÁCE
" 3D navádění stavebních strojů za pomoci GNSS přijímače a totální stanice
" základní vytyčovací a zaměřovací práce ve výstavbě liniových staveb
" fotogrammetrický sběr dat z dronu a příležitostné vyhodnocování dat

POŽADUJEME
" min. SŠ vzdělání geodetického směru, příp. alespoň stavebního směru
" chuť učit se novým věcem a zájem o moderní technologie
" řidičský průkaz skupiny B
" ochotu cestovat a pracovat v terénu - viz náplň práce
" schopnost týmové práce i samostatnosti
" spolehlivost, psychickou a fyzickou odolnost

NABÍZÍME
" zázemí silného českého koncernu
" možnost seberealizace a profesního růstu
" motivační mzdové ohodnocení
" zajímavou práci při řešení velkých dopravních staveb
" příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
" pružnou pracovní dobu
" příspěvek na stravování
" příspěvek na životní a penzijní připojištění
" týden placeného volna navíc

Kontakt: Hájek Petr
Email: petr.hajek@m-projekce.cz
Telefon: 606824447