Operations director - provozní ředitel / manažer

MGM COMPRO s.r.o.
  • Manažer,Provozní ředitel,Ředitel,Provozní,Director
  • Zlín
  • 26.9.2023
  • 45 000 Kč - 75 000 Kč
  • Plný úvazek
Nástup možný dle domluvy

MGM COMPRO, renomovaný výrobce elektronických regulátorů elektrických motorů a dalších souvisejících komponent elektrických pohonných systémů. Mezi naše zákazníky patří takové společnosti jako například Airbus, BMW, Virgin Galactic, Toyota a mnoho dalších světových firem. Jsme stabilní společnost a naše výrobky dodáváme do více než 50ti zemí světa.
Náplň práce:
" Zodpovědnost za každodenní chod společnosti.
" Reporting výsledků vedení společnosti.
" Řízení týmů, delegování a kontrola plnění úkolů, kontrola efektivity práce, komunikace s ostatními zaměstnanci společnosti.
" Kompletní zastřešení každodenních požadavků chodu společnosti, vedení nových projektů (interních / zákaznických / dotačních / apod.), jejich plánování, rozpracování na dílčí úkoly, kontrola a dohled nad jejich plněním, řešení vzniklých problémů.
" Dohled a management plněním finančních plánů, marketingových strategií.
" Dohled nad dodržováním termínů výstupů jednotlivých oddělení (výroba, vývoj, projekty, dokumentace, …)
" Hodnocení a motivace podřízených.
" Jednání s klíčovými zákazníky (často v AJ).
" Reprezentace společnosti na veletrzích a mezinárodních akcích, výstavách apod.
Požadujeme:
" VŠ/SŠ vzdělání.
" Zkušenost na vedoucí pozici - podmínkou.
" Znalost AJ - na pokročilé úrovni (B2/C1) - denní komunikace.
" Zkušenost s vedením podřízených, osobnost s přirozenou autoritou.
" Zkušenost s vedením projektů, vytvářením reportů, schopnost pracovat na více úkolech najednou.
" Vysoká odolnost proti stresu, schopnost rychlého rozhodování a řešení problémů.
" Výborné komunikační dovednosti, silná orientace na zákazníka.
" Pokročilá znalost MS Office.
Nabízíme:
" Pozice v Top Managementu
" Zajímavou pozici v perspektivním a rozvíjejícím oboru elektroniky a elektromobility
" Férové finanční ohodnocení - čím lepší výsledky odvedete, tím víc si vyděláte (odměny v závislosti na plnění cílů Společnosti).
" Příspěvek na stravu
" Notebook
" Mobilní telefon s neomezeným tarifem
" Služební vozidlo (i k osobnímu užívání)
" Pružná pracovní doba s možností home office
" Firemní akce
" Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
" Volno navíc v případě svatby, narození dítěte, stěhování atd.
" Podporu při dalším odborném či jazykovém vzdělávání
" Vlastní organizace náplně práce

Chcete vědět na čem naše společnost pracuje? Navštivte náš web (www.mgm-compro.com) a přečtěte si o našich partnerech a projektech, popř. nám kdykoliv zavolejte na 602 832 913.
Pošlete nám Vaše CV a pojďme se domluvit na osobní schůzce, kde si navzájem ukážeme více. Těšíme se na Vás!

Kontakt: Jana Nováková
Email: novakova@mgm-compro.com
Telefon: 724 106 084