Referent/ referentka majetkové správy

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní ško
  • Referent,Referentka
  • Hradec Králové
  • 7.2.2024
  • 23 390 Kč - 34 370 Kč
  • Plný úvazek
Požadavky: praxe na podobné pozici je vítaná, není ovšem podmínkou, místo vhodné i pro absolventy škol, znalost práce na PC – WORD, EXCEL, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, řidičský průkaz sk. B

Náplň práce: inventarizace majetku a závazků, evidence majetku /vřazení, převody, vyřazení/, fakturace, zapracování dokumentace k veřej. zakázkám

Nabízíme: plat. ohodnocení dle NV č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 10. plat. třída, nástupní plat dle započitatelné praxe, osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, sick days, možnost závodního stravování, příspěvky z FKSP (stravování, rekreace, dioptr.brýle, tábory dětí, masáže, kulturní a sportovní akce, přísp. na penzijní nebo život. pojištění)

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: mariana.bilkova@ddu-hk.cz.
Bližší informace poskytne Bc. Bílková na tel.č. 778 530 204

Kontakt: Bílková Mariana
Email: obchod@ddu-hk.cz