Pracovník v sociálních službách

Sociální služby Šebetov, příspěvková organizace
  • Pracovník v sociálních službách
  • Šebetov
  • 7.2.2024
  • 25 530 Kč - 27 570 Kč
  • Plný úvazek
Sociální služby Šebetov, příspěvková organizace, vypisují výběrové řízení na dvě pracovní pozice pracovník/pracovnice v sociálních službách.

Požadujeme:
- odbornou způsobilost odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. nebo absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách nejpozději do 18 měsíců ode dne nástupu do zaměstnání,
- zdravotní způsobilost včetně očkování proti žloutence typu B,
- dobré komunikační schopnosti, vlídný a laskavý přístup k uživatelům, empatie,
- aktivní a zodpovědný přístup k práci, samostatnost,
- znalost práce na PC.

Náplň práce:
- poskytování komplexní přímé obslužné péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 07.00 - 19.00 hod. / noční směna 19.00 - 07:00 hod.)

Výhodou:
- praxe v oboru / v oblasti paliativní péče

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- platové ohodnocení dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, základní plat od 25.530 Kč do 27.570 Kč, zákonné příplatky, po zkušební době osobní ohodnocení,
- dodatková dovolená v délce 1 týdne,
- příspěvky z fondu FKSP.

Zaměstnanecké výhody: Dovolené v délce 5 týdnů, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělání.

Nástup od: 01.04.2024, případně dle dohody
Termín pro příjem žádostí do výběrového řízení: 21.02.2024
Povinnou přílohou je strukturovaný životopis.

Organizace si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nepřijmout žádného z uchazečů.

Kontakt možný telefonicky na č. 731415684 - p. Hana Prchalová, DiS. nebo na e-mail. adrese: hana.prchalova@socialnisluzbysebetov.cz

Kontakt: Prchalová Hana
Email: hana.prchalova@socialnisluzbysebetov.cz
Telefon: 731415684