Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Doučování ETIAM, s.r.o.
  • Recepční
  • Brno
  • 13.2.2024
  • 8 250 Kč - 24 750 Kč
  • Částečný úvazek
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny Po-Pá v čase mezi 8:00-16:30hod.

Zkrácený úvazek:
10h,15h nebo 20h, 30h

Nabízíme: příležitost osobám se zdravotním postižením stát se recepční ve Škole Populo,motivující finanční ohodnocení,práci na zkrácený úvazek,dlouhodobou spolupráci,možnost kariérního růstu a řadu benefitů.

Náplň práce:
vytváření příjemného prostředí pro výuku,komunikace s klienty,řešení požadavků lektorů a provádění observace prezenčních lekcí,zajištění bezproblémového chodu pobočky,kontrola zásobování kancelářského vybavení a zajišťování drobného občerstvení.

Požadujeme:
potvrzení statusu OZP,proklientský přístup,skvělé komunikační dovednosti, příjemný projev, vstřícnost a pečlivost,chuť učit se novým věcem,přirozený zájem o vytváření příjemného prostředí na naší pobočce.
V případě zájmu zasílat životopisy a informace uchazeče na email prilezitost@skolapopulo.cz

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na telefonní paušál, pitný režim, zvýhodněné lekce pro vás i vaše rodinné příslušníky, pravidelné firemní akce

Kontakt: Ulbrichová Jana
Email: prilezitost@skolapopulo.cz
Telefon: 739699069