Senior supervisor údržby (m+ž)

Yankee Candle s.r.o.
  • Havraň
  • 6.2.2024
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek
SENIOR SUPERVISOR ÚDRŽBY
Znalosti a dovednosti:
- SŠ/VŠ technického/elektro zaměření
- Vyhláška 50 § 6
- Anglický jazyk - středně pokročilá znalost (B1 min)
- Práce na PC (MS Office, MS project-výhodou, Auto-CAD-výhodou)
- Zkušenost s vedením týmu (cca 20 techniků/údržbářů)
- Zkušenosti s údržbou technologických zařízení a správou budovy
- Technické myšlení a vztah k výrobním technologiím
- Proaktivní přístup k řešení technických úkolů
- Orientace v technické dokumentaci
- Znalosti z oblastí elektriky, mechaniky, pneumatiky, automatizace a managementu budovy
- Znalost tvorby preventivních a reaktivních kontrol a jejich vyhodnocování
- Týmová komunikace a kooperace s kolegy při zajišťování funkčnosti svěřených výrobně procesních celků
- Znalost skladového managementu (náhradní díly)
Co Vás čeká:
- Poskytování procesně-technické podpory ve výrobním procesu a zajištění provozuschopnosti výrobních a souvisejících celků
- Provádění analýz procesních dat a zavádění nápravných opatření (preventivní a prediktivní aktivity)
- Podílení se na vytváření systému neustálého zlepšování
- Technická jednání s externími dodavateli ND, zařízení a služeb
- Součinnost při vytváření specifikací a tvorbě procesů, strojního zařízení
- Úprava a aktualizace technické dokumentace
- Vedení svěřených údržbářských a technických projektů
- Příprava podkladů (reporting) pro Engineering managera

Zaměstnanecké výhody:
- velmi dobré finanční ohodnocení
- "13". plat
- motivující finanční bonusy
- příspěvek na stravování
- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
- Zaměstnanecké slevy na firemní produkty
Pokud Vás vedoucí pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis.
Děkujeme a těšíme se na vás při pohovoru.

Kontakt e-mail: petra.karnikova@newellco.com.
Kontaktní osoba: Kárníková Petra, tel.: 725 88 605, volat od 8:00 do 15.00 hod. v pracovní dny

Kontakt: Kárníková Petra
Email: petra.karnikova@newellco.com
Telefon: 725 888 605