Hlavní účetní

GETURA PLUS, spol. s r.o.
  • Hlavní účetní,Účetní
  • Libina
  • 9.2.2024
  • 34 700 Kč - 44 200 Kč
  • Plný úvazek
Kontakt: emailem
Požadavky:
SŠ/VŠ ekonomického zaměření, praxe v tomto oboru minimálně 3 roky je na této pozici podmínkou
Znalost ekonomického softwaru Harmonik je výhodou
Znalost podvojného účetnictví a příslušných právních předpisů
Znalost problematiky daně z přidané hodnoty, daně z příjmů a účetnictví
Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost
Náplň práce:
Kompletní vedení účetnictví (znalost fakturace v EU) - podvojné účetnictví
Zpracování interních směrnic a instrukcí
Zpracování a kontrola daňových a účetních dokladů, včetně úschovy
Zpracování měsíčního daňového přiznání k DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
Příprava měsíčních podkladů pro Intrastat
Spotřební daň, cestovní příkazy
Měsíční uzávěrky, roční uzávěrky a kontrola a příprava podkladů pro daňová přiznání
Příprava dokladů pro audit a reportů vedení společnosti
Komunikace a spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
Pravidelná práce v Excelu
Evidence majetku a dohled nad inventarizací

Nabízíme:
Stabilitu stále se rozvíjející české společnosti
Odpovědnou a zajímavou práci
Mzda začínající na 34.700,- Kč, nebo dle domluvy, na základě zkušeností
Příjemný kolektiv

Jedná se o vedení účetnictví ve středně velké firmě. Nástup ihned.
Pracovní doba: jednosměnná, pružná, s požadavkem na přítomnost v kanceláři od 8 - do 14 hodin. Pracovní poměr se uzavírá na půl roku na dobu určitou , následně na dobu neurčitou.

Kontakt: Škůrková Ilona
Email: skurková.ilona@getura.cz