Pracovník v sociálních službách pro přímou obslužnou činnost

Paspoint, z.ú.
  • Pracovník v sociálních službách
  • Brno
  • 8.2.2024
  • 31 000 Kč
  • Plný úvazek
Náplň práce:
" provádět nácvik jednoduchých denních činností,
" pomáhat při osobní hygieně a oblékání,
" manipulovat s přístroji, pomůckami, prádlem,
" udržovat čistotu a osobní hygienu,
" podporovat soběstačnost, posilovat životní aktivizace,
" vytvářet základní sociální a společenské kontakty,
" pracovat na uspokojování psychosociálních potřeb,
" vést záznam o této činnosti

Požadavky na pozici:
- zkušenost s prací s dětmi s PAS,
- organizační schopnosti - aktivní přístup,
- schopnost jak samostatné i týmové práce,
- splněnou kvalifikaci pro výkon sociální pracovníka dle zák. 108/2006 Sb.

Nabízíme:
" práci na 1,0 úvazek, flexibilní pracovní dobu
" metodické vedení, další vzdělávání
" přátelský kolektiv, zázemí ve stabilní neziskové organizaci
" technické a materiální zabezpečení
" smlouvu na dobu určitou s nástupem od 1.3 2024

Postup výběrového řízení:
1. Zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem elektronicky na adresu:
ziminova@paspoint.cz
2. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu setkání.

Zaměstnanecké výhody:
Osobní příplatky, odměny, materiální zabezpečení, odborný kolektiv, odborná praxe
a podpora.

Kontakt: Jana Ziminová
Email: ziminova@paspoint.cz