Dělník / dělnice ve výrobě

Centralplast s.r.o.
  • Dělník
  • Hradec Králové
  • 8.2.2024
  • 25 000 Kč - 38 000 Kč
  • Plný úvazek
- PP na dobu určitou s možností prodloužení
- Náplň práce: kompletní výroba bazénů a jejich součástí na základě výkresové dokumentace. Budete pracovat zejména s ručními hoblíky, vrtačkami, frézkami a svářečkami plastů. Práce se nejvíce podobá profesi truhláře, případně zámečníka. Naše výroba je zakázková.
- Požadujeme: Manuální zručnost při práci s ručním el. nářadím, schopnost číst v technických výkresech, praxe není podmínkou, vše potřebné Vás naučíme
Rádi Vám nabídneme:
Nástupní mzdu ve výši 165 Kč/hod., navýšení mzdy formou osobního ohodnocení po zapracování (až 80 Kč/hod.)
Průměrnou měsíční mzdu kolem 35 000 Kč dle Vašich schopností
Kariérní postup na vyšší pozici je samozřejmě možný (další příplatky)
Práci na 2 směny (6-14 hodin, 14-22 hodin)
Zajímavé roční bonusy vázané na zisk firmy
5 týdnů dovolené
Stravenkový paušál ve výši 107,-Kč/odpracovaná směna (čistá do mzdy)
Příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní kartu
Bonus 12 000 Kč za doporučení nového kolegy
Stabilní zaměstnání v čistém prostředí
Zázemí rodinné firmy fungující přes 30 let
Firemní akce i pro rodinné příslušníky

Rádi s Vámi vše probereme osobně. Kontaktujte nás na tel. 770 155 826 nebo zašlete svůj životopis na prace@centralplast.cz

Kontakt: Hradecká Gabriela
Email: prace@centralplast.cz
Telefon: 770 155 826