Bridádník, brigádnice pro sklad tipa v opavě

TIPA,spol. s r.o.
  • Opava
  • 9.4.2024
  • 120 Kč - 130 Kč
  • Částečný úvazek
*KO: Svůj životopis pošli na: michal.adamec@tipa.eu
Brigádník pro sklad TIPA v Opavě

Náplň práce: Hledáš brigádu v Opavě? Máš čas na začátku pracovního týdne? Hledáš pestrou práci ve skladu se zbožím? Staň se členem naší TIPA rodiny a práce se Ti stane zábavou. My jsme TIPA a kdo jsi Ty?

Požadavky:
- plnoletost
- zodpovědný a svědomitý přístup k práci
- trestní bezúhonnost
- alespoň tři odpracované směny v týdnu (prioritně začátek pracovního týdne) - na konkrétních směnách se domluvíme
- vhodnější pro muže, práce je lehce fyzicky náročná, buďte na to připraveni

Nabízíme:
- brigádu v příjemném prostředí zavedené firmy
- pracovní doba dle domluvy v rámci provozní doby skladu
- dvě volná pracovní místa

Nástup: ihned
Platové ohodnocení: 120 - 130 Kč/hod.
Úvazek: Dohoda o provedení práce
Místo výkonu práce: TIPA,spol. s r.o., Sadová 42, Opava

Kontakt: Adamec Michal
Email: michal.adamec@tipa.eu