Vedoucí oddělení provozu

Ministerstvo obrany
  • Vedoucí oddělení
  • Brno
  • 27.3.2024
  • 40 000 Kč - 51 000 Kč
  • Plný úvazek
První kontakt e-mailem, telefonicky od Po - Pá od 8:00 - 14:00 hodin.

Zaslat životopis + motivační dopis.

Vysokoškolské vzdělání v technickém nebo ekonomickém oboru, trestní bezúhonnost - získání
bezpečnostní prověrky na stupeň Důvěrné, praxe min. 5 let, včetně zkušeností s vedením pracovního
týmu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost..Znalost stavebního zákona a zákona o zadávání veřejných
zakázek, znalost zákona o registru smluv.
Schopnost rychlého a věcného rozhodování.
13. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb., příplatek za vedení

Pracovní náplň:
- řídí a odpovídá za činnost oddělení provozu
- plní roli vedoucího akvizičního pracoviště a zajišťuje zadávání VZ malého rozsahu
- plní funkci příkazce operace v rozsahu a práv stanovených INA
- řídí a zodpovídá za přípravu, plánování a realizaci údržby a opravě nemovitého
majetku a provozování NM
- řídí a všestranně zabezpečuje úkoly celoarmádního charakteru v rámci oddělení
provozu včetně provozních středisek

Zaměstnanecké výhody:
5 dní pracovního volna ze zdravotních důvodů, stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost využívání
vojenských rekreačních zařízení, příspěvky z FKSP na penzijní pojištění

Kontakt: Dvořáková Petra
Email: donaczip@army.cz
Telefon: 973 206 240